• Tereza a Honza Hladkých

Barfit Agitos tréninkové peletky 6x10mm

Pamlsky Německé značky Wallitzer, barfit Agitos jsou novou peckou v naší nabídce. Abychom Vám je s čistým svědomím nabídli museli si projít naším testováním a to nebylo jen tak! Pamlsky si zamilovali i cvičenci Jihočeské psí akademie, kteří na ně v tréninku nedají dopustit. V bodech nabízíme hlavní přednosti této pochoutky pro psy.


  1. Jsou z kvalitního masa

  2. Jsou v ekologickém obalu

  3. Nejsou z Číny

  4. Bez obilovin

  5. Bez brambor

  6. Pouze s jedním zdrojem živočišných bílkovin (ocení alergici)

  7. Vyrobené převážně z čerstvých potravinářských surovin


Můžete si vybraz ze tří masových příchutí a to z kachny, koniny a kozy.


Fakt, že pamlsky jsou pouze s jedním zdrojem bílkoviny je nespornou výhodou pro citlivé a alergické psy! Nemusítetotiž mít strach že v hovězím pamlsku naleznete jiný alergen!


čerstvé kachní a droby - Kachní příchuť je absolutním bestsellerem napříč všemy pamlsky. Navíc je kachní dobrým zdrojem vysoce kvalitní bílkoviny. Je pro psy snadno stravitelné. Je výborným zdrojem vitamínu A a B3 (niacinu), i řady minerálů.


čerstvé koňské maso a droby - vhodnou alternativou u psů trpí alergiemi či intolerancemi na jiné běžné zdroje bílkovin. Obsahuje cenné mastné kyseliny, stopové prvky a celou řadu vitamínů. Zvýšená dávka vápníku a železa podporuje správný vývoj kostí a svalů. Koňské maso je ideální také pro snižování hmotnosti.


čerstvé kozí maso a droby -obsahuje mnohem méně škodlivý cholesterol než jiné druhy masa a obsahuje hodně bílkovin. Kozí maso má o hodně více vitamínů vitamínů než je u hovězího, jehněčího nebo vepřového masa.

konopné semeno - obsahuje vysoké množství oleje s vyváženým poměrem omega 3 a 6, esenciálních nenasycených mastných kyselin - kyseliny alfa-linolenové a kyseliny linolové. Velmi prospívá imunitního systému a srdečně - cévního systému, slouží také jako zdroj energie.

lněné semínko - je výborným zdrojem nenasycených mastných kyselin (omega 3, 6, a 9) a rovněž selenu. Má pozitivní vliv na kůži, srst a trávení.

semeno světlice barvířské - vhodné při poruchách krvetvorby a při špatném zabřezávání. Rovněž vrací pružnost cévám a působí protirevmaticky

maniokový škrob - je bezlepkový s neutrální chutí.Složení: Čerstvé kachní, kozí, koňské maso maso a droby 30%, konopné semeno (částečně odolejované), lněné semeno (částečně odolejované), semeno světlice barvířské (částečně odolejované), maniokový škrob.

Analytické složky: Hrubý protein 18,1%, hrubé oleje a tuky 6,8%, hrubá vláknina 9,7%, hrubý popel 3,6%,vlhkost 28,8%. Není vyrobeno v Asii. Vyrobeno v EU (Německo)3 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše