• TidbiT pamlsky

Játrová paštika JUNIOR, uklidňovač hyperaktivních štěňat!

Aktualizace: dub 6

Máte doma aktivníšťeňátko? Tak dávejte pozor!

Rozšířili jsme naši nabídku velmi oblíbených paštik o novou játrovou paštiku JUNIOR se sníženým obsahem soli! Tuhle paštičku si Váš junior zamiluje, protože na žvýkání pamlsků není čas!


Potřebujete svého psího juniora na chvíli udržet v klidu při tréninku? Paštičky od Trixie používají zkušení trenéři psů pro nácvik povelů, které vyžadují plné soustředění psa.


Vrtí se Vám junior při nácviku poloh nebo postoje? Nevydrží pár vteřin na targetu? Tahle paštika ho tam udrží a uklidní :-) Aby se psík neporanil o hliníkové hrdlo paštičky, tak doporučujeme přiobjednat také praktický dávkovač, který snadno namontujete na paštiku a práce může začít!Jak to vlastně použít?Snadný! Namontujete dávkovač a pak vytlačujete tolik paštičky kolik psisko stíhá olizovat. Paštičku můžete použít jako tzv. luring tedy navádění. Pejska nasměrujete do polohy do které potřebuje.


Trenéři dogfitness tyto paštičky používají i pro strečink krčních svalů, kdy pejska navedou do polohy, při které dochází k maximální přirozené flexi pořadovaných svalů a v té trénují výdrž a to díky paštičce :-)0 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Odebírat přes EMAIL

© 2023 by Salt & Pepper. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now