• TidbiT pamlsky

Kuličky a peletky Hulín

Krmiva Hulín patří mezi ryze české výrobce specializované na výrobu a vývoj rybářských návnad. Okrajově se také věnuje výrobě krmiv a pamlsků pro psy. Sortiment je výlučně z jejich vlastní výroby!


Vývoj pamlsků pro psy v Hulíně prošel několika lety zkoušek a testování u drobných chovatelů, u chovných stanic i u psích útulků. Prošli vývojem mnoha receptur, s použitím širokého spektra surovin, až dorazili k dnešní podobě, ve kterém se odráží dosavadní, především praktické zkušenosti. Pamlsky jsou bez dochucovadel, vitamínových a minerálních premixů, barviv, konzervantů a pokud možno s co nejmenším obsahem škrobu.
Z úcty k výrobci Hulínské pamlsky nazýváme pravým jménem. Nevydáváme je za své a při přebalování do ekologicky šetrných obalů vždy zachováme původní název. Originál je jenom jeden i ve světě pamlsků :-)


Kachna s Lososem a Krillem- červený 6 mm

je vlajkovou lodí rodiny pamlsků z Hulína. Tento nejoblíbeněší pamlsek má ideální nejen rozměry, ale hlavně složení!


Složení:

Čistá kachní masová moučka, lososový protein 72 %, vařená ryže(přirozeně obsahuje sacharidy), hovězí masová moučka, hovězí lojové škvarky, extrudované kukuřičné klíčky(přirozeně obsahuje sacharidy), pšeničné klíčky(přirozeně obsahuje stopy lepku), arktický krll, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, sušená drůbeží játra, rybí vývar, lososový olej, sušená červená řepa, aj. Neobsahuje obiloviny a drůbeží maso!


Není moučka jako moučka:

Nenechte se odradit masovou moučkou ve složení. Hulín používá výhradně vysoce kvalitní masovou moučku. Nepleťte si jí s masokostní moučkou, kde byste svalovinu marně hledali.


Charakteristika

Délka pamlsku je cca 4-5 mm a šířka 6 mm. Čas nám ukázal, že tento rozměr je ideální při odměňování malých a středních plemen. Pamlsek příjemně podráždí chuťové pohárky Vašeho psa, při delším výcviku ho však nepřekrmíte.


V naší nabídce naleznete další pamlsky Hulín:
Odebírat přes EMAIL

© 2023 by Salt & Pepper. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now