• TidbiT pamlsky

TidbiTky - peletky 6-8mm

Aktualizace: bře 30

Krmiva Hulín patří mezi ryze české výrobce specializované na výrobu a vývoj rybářských návnad. Okrajově se také věnuje výrobě krmiv a pamlsků pro psy. Sortiment je výlučně z jejich vlastní výroby!


Vývoj pamlsků pro psy v Hulíně prošel několika lety zkoušek a testování u drobných chovatelů, u chovných stanic i u psích útulků. Prošli vývojem mnoha receptur, s použitím širokého spektra surovin, až dorazili k dnešní podobě, ve kterém se odráží dosavadní, především praktické zkušenosti. Pamlsky jsou bez dochucovadel, vitamínových a minerálních premixů, barviv, konzervantů a pokud možno s co nejmenším obsahem škrobu.
Z úcty k výrobci Hulínské pamlsky uvádíme název výrobce. Pouze jsme se rozhodli nabízet mix všech příchuťí pod naším názvem a balit je do ekologicky šetrných obalů. Nicméně originálně jde o Hulínské pamlsky.Složení:

Čistá kachní moučka. Lososová moučka protein 70 %, Syrové, uvařené rybí maso ( treska nebo žralok ), vařená ryže. Hovězí masová moučka. Hovězí lojové škvarky extrudované kukuřičné klíčky pšeničné klíčky, arktický krill, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, sušená drůbeží játra, rybí vývar, sladkovodní řasa Spirulina, lososový olej,sušená červená řepa, aj. Neobsahuje obiloviny a drůbeží maso!


Není moučka jako moučka:

Nenechte se odradit masovou moučkou ve složení. Hulín používá výhradně vysoce kvalitní masovou moučku. Nepleťte si jí s masokostní moučkou, kde byste svalovinu marně hledali.


Charakteristika

Délka pamlsku je cca 4-5 mm a šířka 6-8 mm. Čas nám ukázal, že tento rozměr je ideální při odměňování malých a středních plemen. Pamlsek příjemně podráždí chuťové pohárky Vašeho psa, při delším výcviku ho však nepřekrmíte.


V naší nabídce naleznete další pamlsky Hulín:
16 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Odebírat přes EMAIL

© 2023 by Salt & Pepper. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now